Hakkımızda

Yüz yılı aşkın süredir en üst kalite.

Robert Thomas geçen yüzyılda Almanya’nın Siegerland bölgesinde kalıp ve aparat imalatı yapan bir şirket kurdu. Muhtemelen o zamanlarda isminin 100 yıl sonra tüm dünyada tanınacağını ve en üst kalitede ürünler anlamına geleceğini tahmin edemiyordu. 

Başlangıç ile bugün arasında şirket uzun bir mesafe kat etti. O zamanlar yurt içi sanayisine üretim yaparken, bugün THOMAS uluslararası önem taşıyan bir şirket. Bu yolda şirketin daimi başarısının en önemli temel taşını, geleneklerine bağlılık oluşturdu.  Uzun tarihi geçmişi ile THOMAS Siegerland bölgesine köklerini saldı ve orada halen dördüncü kuşak Thomas ailesi tarafından yönetilmektedir. Yeniliklere cesaret ve istek her zaman bir THOMAS geleneği olarak tek bir hedefe ilerledi: Müşterileri için en iyisini yapmak. 

Bu doğrultuda geçen yüzyılın 30’lu yıllarında Avrupa’nın ilk elektrik motoru ile çalışan metal çamaşır makinesi THOMAS tarafından üretildi. Buhar ve püskürtme özellikli ilk hareketli temizleme cihazı gibi süpürge ve yıkama makineleri da (Sıcak su sistemli veya su filtreli) müşteri odaklı yeniliklerin diğer örnekleridir. Bu özellik tüm THOMAS markalı ürünlerin bir işaretidir ve THOMAS TWIN T2 ve THOMAS TWIN T1 gibi ürünlerin ve yeni premium THOMAS TWIN T2 PARQUETTHOMAS PET & FRIENDS T1 ve THOMAS HYGIENE T2 ürülerin geliştirilmesi ile ispatlanmış ve şimdiye kadar çok kez ödüllendirilmiştir. 2004 yılından itibaren üç yıl üst üste THOMAS tesislerinden çıkan ürünler PLUS X AWARD yenilik, kullanım konforu ve 2009 ve 2011 yıllarında High Quality ödüllerine layik görülmüştür. „Stiftung Warentest“ ürün test sonuçlarında THOMAS yıkama özellikli süpürge makinelerinin neticeleri mükemmeldir. Tozu cihaz içinde tutma özelliğinin „SLG Chemnitz“ ve „British Allergy Foundation“ tarafından alerji şikâyeti olan kişilere olumlu etkisinin değerlendirmelerinde 5 yıldızlı kalite sertifikası ürünlerin kalitesinin ispatıdır.   

Yenilikçi geleneğin gelecekte de başarısını sürdürebilmesi için mühendislik ekibi tarafından sürekli geliştirme  zorunluluğu en önemli husustur. Kendi fabrikalarındaki üretim ise bu yüksek kalite standardının sürdürülmesini sağlamaktadır: THOMAS bir „Made in Germany“ Almanya üretimidir. Bu standardı garantilemek için sürekli bir geliştirme sürmektedir. Böylece sürekli değişen dünyanın rekabet şartlarına uyum ve yaklaşım sağlanmaktadır.   

Kullanılan hammaddelerin en gelişmiş teknolojik imkanlarla işlenmesi ve çevreyi koruyacak şekilde değerlendirilmesi THOMAS için gayet tabii bir konudur.  

Her bir cihazın geliştirilmesi ve üretimi katı test kriterlerine ve emniyet direktiflerine bağlıdır. Cihazın geliştirilmesinden, üretimine ve her birinin kontrol edilmesine kadar geçen süreç THOMAS kalite güvencesi  altına alınmıştır.

THOMAS ismi 100 yıldır bu duyulan güvenin bugün olduğu gibi gelecekte de teminattır.

Neden Thomas
1900 yıllarının başlarında kuruluş
4. Nesil geleneksel bir aile şirketi
Töresel bağlılık
Uzman mühendislik
Yenilikçi, çevre dostu ürünler
Yüksek uyumluluk
Onlarca yıllık tecrübe
En üst kalite seviyesi
Üretim yeri Almanya
Tanınmış bir çok marka için üretim yapan bir tedarikçi
SSS
Web Tasarım

HAKKIMIZDA

Yüz yılı aşkın süredir en üst kalite. Robert Thomas geçen yüzyılda Almanya’nın Siegerland bölgesinde kalıp ve aparat imalatı yapan bir şirket kurdu. Muhtemelen o zamanlarda isminin 100 yıl sonra tüm dünyada tanınacağını ve en üst kalitede ürünler anlamına geleceğini tahmin edemiyordu.

THOMAS OFİS

Adres : Nef 09 Plaza, Sanayi Mah. Humeyra Sk. No:9 B Blok Kat:6 4. Levent / İstanbul
Telefon : 444 67 18
Faks : +90 (212) 675 23 04
Servis : 444 24 93
Email : info@simport.com.tr
Çalışma Saatleri : 09:00 - 18:30